Dezbracati

Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam, Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam, Draga mea, nu te criza, E vara-mea, nu-i vina mea, Cand imi suna telefonul, tie-ti sare tandara, Si-atunci cand suna, dispar cate o luna, Apoi imi dau seama ca tot mai bine e impreuna, Priveste-ma-n ochi, nu clipi si taci, Te sarut pe frunte, scurt, ca sa te scot din draci, Eu te supar, ma certi, Tot eu te fac sa ma ierti Si atunci nu pot sa nu ma intreb, Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam, Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam, E foarte posibil sa ne invartim in bucla, Ca intr-o scena cunoscuta ce se tot repeta, Si poate ca nici nu vrem sa mai iesim din sistem, Noi doi putem sa dam in extrem, Si dupa ce obtii inca un trofeu, Tu tot la mine te intorci mereu, Eu ma supar, te cert, Tu ma rogi sa te iert Si ma faci sa ma-ntreb, Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam, Oare de ce nu suntem dezbracati, Atunci cand ne certam, Poate o sa ne fie frig,In brate ne luam, Si ne-mpacam。