Music: Hegyi Krisztian
Oh shit, tekereg a moshpit
Nem tudom, kik ezek és hányan vagyunk most itt
Amúgy jól érzem magam most itt
Amúgy jól érzem magam most itt
Gyertek a Szigetre megnézni
Nem tudok több jegyet intézni
Én csak a pénzemet intézem
Vagy az Andi elintézi
Egyedül járok az erdőbe
Menekülj, fuss, hogy ha meglőnek
Esküszöm - esküszöm nem tőlem van
Rendőrbá, nem tőlem
Megint szaladok az erdőbe
De eskü - de eskü de nem tőlem
Nem köpök, nincs friss kontaktom, nem
Rendőrbá, nem tőlem
Azt közbe' csörög a telóm, de megint titkos
Valami 357-es Miklós
Ja, várjál miatta vagyok pont itt most
Tudod a társam a kalapos, a cinkos
Ezek nem tudják, hogy hova megyek
Kicsi Henny meg a cigi hegyek
Tudod csak, hogy egyenesbe legyek
Meg, hogy lássam, hogy hova megyek
Ez egy kör alakú szoba, ahol túl sok a sarok
Olyan mood-okba' vagyok, hogy a múltam ott hagyom
De!
Olyat gyúrnak a csajok, nekem nyújtja a spanod, neked gyújtja a spanom
Néha!
Túl sokat agyalok meg túl makacs vagyok De ha betelik a pohár, én a pultra csapok
Ezek furcsa emberek, furcsa dalok
Nyugi bajnok, még egyet azér' hajtok
Kicsi baba belegajdul, mit akartok
Én csak még egyet akarok itt, meg azt ott
De megint vadul a szituka, meg a bal-jobb
Követ a 444 meg a 666,
Megint padok között menekülök, ****-****-****
Bari, jönnek a badman-ok, basztatnak
Hol a kamera? bemutatok a hadnagynak
Egyedül járok az erdőbe
Menekülj, fuss, hogy ha meglőnek
Esküszöm - esküszöm nem tőlem van
Rendőrbá, nem tőlem
Megint szaladok az erdőbe
De eskü - de eskü de nem tőlem
Nem köpök, nincs friss kontaktom, nem
Rendőrbá, nem tőlem