Music: Hegyi Krisztian Oh shit, tekereg a moshpit Nem tudom, kik ezek és hányan vagyunk most itt Amúgy jól érzem magam most itt Amúgy jól érzem magam most itt Gyertek a Szigetre megnézni Nem tudok több jegyet intézni Én csak a pénzemet intézem Vagy az Andi elintézi
Egyedül járok az erdőbe Menekülj, fuss, hogy ha meglőnek Esküszöm - esküszöm nem tőlem van Rendőrbá, nem tőlem
Megint szaladok az erdőbe De eskü - de eskü de nem tőlem Nem köpök, nincs friss kontaktom, nem Rendőrbá, nem tőlem
Azt közbe' csörög a telóm, de megint titkos Valami 357-es Miklós Ja, várjál miatta vagyok pont itt most Tudod a társam a kalapos, a cinkos
Ezek nem tudják, hogy hova megyek Kicsi Henny meg a cigi hegyek Tudod csak, hogy egyenesbe legyek Meg, hogy lássam, hogy hova megyek
Ez egy kör alakú szoba, ahol túl sok a sarok Olyan mood-okba' vagyok, hogy a múltam ott hagyom De! Olyat gyúrnak a csajok, nekem nyújtja a spanod, neked gyújtja a spanom Néha! Túl sokat agyalok meg túl makacs vagyok De ha betelik a pohár, én a pultra csapok Ezek furcsa emberek, furcsa dalok
Nyugi bajnok, még egyet azér' hajtok Kicsi baba belegajdul, mit akartok Én csak még egyet akarok itt, meg azt ott De megint vadul a szituka, meg a bal-jobb Követ a 444 meg a 666, Megint padok között menekülök, ****-****-**** Bari, jönnek a badman-ok, basztatnak Hol a kamera? bemutatok a hadnagynak
Egyedül járok az erdőbe Menekülj, fuss, hogy ha meglőnek Esküszöm - esküszöm nem tőlem van Rendőrbá, nem tőlem Megint szaladok az erdőbe De eskü - de eskü de nem tőlem Nem köpök, nincs friss kontaktom, nem Rendőrbá, nem tőlem