Music: Káposztás Bálint  Még 2010-ben kezdtem ezt el, Akkor kezdődött a Haxel, De ez adott mindent, semmit nem vett el, Már annyira üvölteném kezeket fel! Tudod ez az álmom már régen, Hogy bennem ez még tűzként égjen, Hogy lásd, amit én, amit lát ez a két szempár, Azt üzeni, hogy végre! De jön mindennap tudod egy új nap És erőre kapok megint az újnak. Ez örökös harc mindig az elemekkel, Játék a színnel, a szemetekkel! Úgy érzem, itt vagyok, várom Azon a kapun én is belépjek, Hogy teli torokkal nyomjam a gázt, Mert ide engedni a féknek! De én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék, Ugyanazt látnám, tudom jól! De én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék Ugyanazt látnám, tudom jól! Keresem, keresem az utamat rég És a fene sem tudja már azt, Hogy hova tűnt épp el De már nem is számít, Megjött a Haxel, megjött a Bálint! Csak megyünk nap-nap-nap után, Jó lesz ez majd holnapután. Bevesszük a várat, kitesszük a tárat, Mert ez Rock and roll igaz babám?! De jön mindennap tudod egy új nap És erőre kapok megint az újnak. Ez örökös harc mindig az elemekkel, Játék a színnel, a szemetekkel! Úgy érzem, itt vagyok, várom Azon a kapun én is belépjek, Hogy teli torokkal nyomjam a gázt, Mert ide engedni a féknek! De én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék, Ugyanazt látnám, tudom jól! De én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék Ugyanazt látnám, tudom jól! Csak láss tisztán egy árnyék a múltból. A szívem, mint minden vérből és húsból. Változik a világ, úgy változok én is A régi sebek begyógyultak hegeim a régi. Mindig mondtam a széllel szemben Keresni az utat nem egyedül, hanem ketten! Gyerekek sokáig maradtam csendben Nem bírom tovább, én elmondom nektek: Én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék, Ugyanazt látnám, tudom jól! De én is csak vágynék, Hogy a szívedbe zárj még, Ha az álmodba látnék, Ugyanazt látnám, tudom jól!