Шо я наробив

Lyrics: Гудошник Дмитрий Павлович Music: Гудошник Дмитрий Павлович Їбать шо я натворив? Шо я тут наделал? Їбать шо я тут наробив? Шо я сука сделав?
Бля я трахнув її персик Вона дуже спела Вона на моєму члені Видає акапелу
(Ця строчка виявилась не умісною, тому її тут не буде) Бля я реальный н*цист Я восемь лет дамблю бамбас Я трахнув цю суку
Вона мені лиш на раз Я думав вона мулатка В неї на душі Кавказ
Я прийняв так багато Бля, мені дуже погано Я продав перший раз в 13 Вирос дуже рано
Я не ломаю ці серця Але кинув Оксану Бля, мені потрібен зан Щоби поплавило
Я курю цей воднік Але не плаваю Бля, як хочеш доїбатись Я тебе схаваю
Зайшов зараз за живчиком Встрів Кодеїнослава Кажу йому "Ей, бро" Україні Слава
Їбать шо я натворив? Шо я тут надєлав? Їбать шо я тут наробив? Шо я сука сделав?
Бля я трахнув її персик Вона дуже спела Вона на моєму члені Видає акапелу
Їбать шо я натворив? Шо я тут надєлав? Їбать шо я тут наробив? Шо я сука сделав?
Бля я трахнув її персик Вона дуже спела Вона на моєму члені Видає акапелу)