Music: О. Цибульська Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Ти так давно завис у моїм серці, Ти так давно заліг на глибині, Тобі скажу: Нікого більш не треба І тільки ти потрібен там мені! Ти так давно всі двері зачинила, Що думав я промокну під дощем, А ти така солодка, моя мила, У мене в серці знов приємний щем!. Я хочу тобі сказати: Без тебе не можу спати, Без тебе не можу їсти, І літати літаком!. Як ти десь далеко, пташко, То так мені жити важко... Поклич тільки - я приїду! Пиши - я чекаю! Цьом!. Пиши - я чекаю! Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Напевно, ти вином поїла ночі, Мастила мед на руки і вуста, Прислала мейл, що все забути хочеш, Тікала геть крізь роки і міста... Напевно, ти шукав мене на карті І знов неспокій поштою прийшов, Ці два рядки життя цілого варті, Бо ти нікого краще не знайшов!. Я хочу тобі сказати: Без тебе не можу спати, Без тебе не можу їсти, І літати літаком!. Як ти десь далеко, пташко, То так мені жити важко... Поклич тільки - я приїду! Пиши - я чекаю! Цьом!. Пиши - я чекаю! Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Як сонце зійде, все пропаде, Хочу тебе, люблю тебе! Як сонце зійде, все пропаде... Ти де?. Як сонце зійде, все пропаде, Хочу тебе, люблю тебе! Може щось і було, А ми скажем: Цить!. Знає тільки Оля, Знає тільки Дзідзьо... Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!. Цьомаю, цьомаю!.